Ікони для вінчання

Категорія: Ікони вінчальні

Вінчальні ікони

Ікони для вінчання пишуться майстром-іконописцем під замовлення за 2 тижня.

Вінчальні ікони: Христос Спаситель Животворящий і Пресвята Богородиця.

Ціна: уточнюйте

Розмір: 20*25 см

Ікони для вінчання майстер пише в канонічному стилі відповідно до давньої традиції, виробленої іконописцями віками, яка зміні не підлягає і її дотримуються з усією суворістю.

Перед написанням ікон майстер готується духовно: молиться, по можливості, постить.

Вінчальна пара, як на фото, написана натуральними пігментами – це спеціальна фарба, стійка до вигорання і часу. Завдяки цьому Ви можете передати з любов’ю свої ікони дітям та онукам, практично, в такому ж вигляді, як Ви їх і купували, за умови, що будете їх зберігати дбайливо в кіоті.

Ікони для вінчання пишуться вручну на липовій дошці зі шпонками, вони необхідні для захисту ікони від вигинання в майбутньому.

 

Ікони Спаса Животворящого і Пресвятої Богородиці після таїнства вінчання можна поставити там, де Вам буде зручно перед ними молитися і їх добре буде видно: в червоний куточок (домашній іконостас, божниця), повісити їх у себе в спальні над ліжком (не в ногах) і т.д. Головне, щоб вони не лежали у Вас десь на шафі.

Якщо є місце перед вінчальними іконами на полиці, то Ви можете запалити лампадку або вінчальні свічки, які являють собою символ Вашої загальної сімейної молитви, шлюбного союзу. Їх можна використовувати для молитви в будь-які особливі для Вас і Вашої родини дні: на річницю шлюбу, народження дитинки, в радісні й сумні події в житті.

Ікони Спасителя і Богородиці можна розміщувати на одному рівні, стежте, щоб образ Божої Матері не був вище ікони Ісуса Христа.

Щоб купити ікони для вінчання у нас, наберіть, будь ласка, нашого консультанта:

+38 (095) 437-90-36, +38 (098) 623-12-84

Мітки: