Вінчальна пара

Категорія: Ікони вінчальні

Ікони вінчальна пара: Ісус Христос Пантократор і Пресвята Богородиця з немовлям.

Вінчальна пара ікони

Ціна: уточнюйте

Розмір: 20х25 см

Темпера, золочення німбів, іконна дошка.

Ікони вінчальна пара пишуться під замовлення, 2 тижні.

Якщо потрібно написати ікони мінеральними пігментами (а вони краще, ніж темпера, оскільки з роками стають міцнішими), то вартість за пару трошки збільшиться:

Ціна: уточнюйте

Розмір: 20х25 см

Докази міцності природних пігментів:

z_da548fd4

Це ікона «Христос Пантократор». Написана приблизно в 1363 році в Константинополі, Візантія. Зараз зберігається в Ермітажі. Минуло вже 652 роки, а кольори залишилися, досить-таки, яскравими.

 

Для того, щоб ікони збереглися, якомога довше, їх потрібно поміщати в кіоти, оскільки, тільки написані ікони вимагають дбайливого догляду за ними.

 

Вінчальна пара – так називають ікони з образом Спасителя та Пресвятої Богородиці, які в самому завершенні Таїнства Вінчання священнослужитель вручає молодим: нареченому – ікону з образом Ісуса Христа, а нареченій – з образом Матері Божої.

Вінчальними іконами батьки з обох сторін благословляють своїх дітей на сімейний союз: нареченого іконою Христа Спасителя, а наречену – іконою Богоматері. Якихось певних вимог до типу ікон нету, тому можете купити для своїх дітей ті образи Спасителя і Богородиці, які знайшли відгук у Вашій душі. Після того, як майбутні чоловік і дружина отримають благословення від своїх батьків, вони осяяли себе хресним знаменням і цілують святі образи.

Батьки вручають дітям ікони вінчальна пара зі словами, що час виховання дітей для них закінчено і вони з вірою, і надією ввіряють їх всесильному заступництву Господа та Пресвятої Богородиці.

Після Вінчання і завершення весілля подружжя забирають в свій будинок вінчальні ікони і ставлять їх на покуті. Якщо немає місця для божниці, не страшно, не впадайте в марновірство, ікони можна поставити або повісити на стінку, головне, щоб їх було видно і до святих образів можна було вільно звернеться з молитвою.

Переглянути і вибрати інший образ Спасителя можна тут, а Богородиці – тут.

Мітки: ,