Які ікони потрібні в машину?

Категорія: Статті

Де купити ікони в машину? Із якими образами? Скільки їх повинно бути? Ці запитання виникають в багатьох водіїв. Однозначної відповіді немає, ви можете помістити в свою машину той образ, який вам ближче до душі.

Це може бути одна або декілька ікон. Зазвичай розміщують невеличкі образи Спасителя та Пресвятої Богородиці, а також ікону Миколая Чудотворця, небесного покровителя всіх мандрівників. Саме до нього перед довгою дорогою часто звертаються далекобійники, водії легкових транспортних засобів та інші подорожуючі.

Ікони в машину

Також в салоні можна помістити іконку того святого, якому відповідає ім’я шофера, отриманого ним при хрещенні: Андрій, Георгій, Михайло, Іван. Деякі водії, котрі побували в ДТП, стверджують, що вижили завдяки допомозі свого ангела-охоронця, який був поруч в той страшний момент.

Дорожні ікони зазвичай розміщують в машині після освячення. Обов’язкового правила щодо місця розміщення немає, головне, щоб образ було добре видно і ви могли в будь-який момент звернутися із молитвою до небесного Отця і попросити його заступництва.

Ікони в машину

Автомобільні ікони – де їх купити?

На сьогоднішній час купити ікону в авто дуже просто – достатньо дзвінка для оформлення замовлення. В нашій майстерні «Ikonostas.in.ua» іконописці пишуть образи вже понад 7 років. З легкістю проконсультуємо та виготовимо ікону із тим образом, який вам подобається.

Дорожні ікони пишуться спеціальними фарбами, стійкими до вигорання. За основу береться липова дошка покрита паволокою з левкасом, які забезпечують її цілісність та рівність.

Додаткове кріплення дозволяє підвішувати або фіксувати ікону на панелі машини. Декоративна фурнітура додає образу певної атмосферності.

Ікони в машину характеристики:

  • Розмір: 10х12 см;
  • Матеріал іконної дошки: липа;
  • Матеріал золочення німбу: поталь;
  • Тип фарб: темпера;
  • Час виготовлення: 2-3 дні;
  • Ціна ікони із декоративною фурнітурою без кабошонів: 600 грн;
  • Ціна ікони із кабошонами без декоративної фурнітури: 540 грн.

Мітки: