Прикрашаємо храм на Великдень

Категорія: Поради

Майстер-клас «Прикрашаємо  храм на Великдень» з докладним описом і фото:

Пасхальна композиція

Що нам для цього потрібно:

1. Оазис флористичний зелений, 8 штук (один беріть на запас).
Оазис в кирпичиках

2. Ніж канцелярський.
3. Шпажки довгі по 15 см, бамбукові, 1 уп.
4. Анкор-стрічка зелена.
Анкор

5. Аспідістра, 1 уп.
Аспідістра

6. Гвоздика. Йде більше 200 штук, тому звертайте увагу на кількість їх в упаковкі. Візьміть краще більше, щоб потім не ламати голову, чим дооформити композицію.
7. Сікатор.
8. Дерев”яна опора. Це може бути держак для лопати чи граблів, його можна знайти в будівельних магазинах чи супермаркетах.

9. Степлер.

Пошагова інструкція.

1. В підсвічник вставляємо округлу дерев”яну опору, висоту опори підраховуємо так, виміряємо скільки піде на установку в підсвічник плюс висота 3 кирпичиків оазису. Палка не повинна гордо підноситися над оазисом і бути помітною з-поміж гвоздик.
Крок 1

2. Готуємо квіти. Після покупки обрізати всі листочки на стеблах та косо їх підкоротити на 1-2 см, поставити в воду кімнатної температури (вода повинна бути ні холодна, ні тепла), щоб знаходилися там не менше доби. Далі беремо гвоздику і сікатором знову косо обрізаємо ніжку, залишаємо стебло близько 4-5 см. Наготуйте собі 20-30 штук гвоздик, далі будете по ходу обрізати іще. Продивіться квіти, за необхідності обірвіть в”ялі, засохлі пелюстки.

3. Готуємо оазис: в глибоку ємність з водою ложимо оазис (не потопляємо його), чекаємо доки він пропитається водою. Виймаймо. Так готуємо всі кирпичики.

4. Беремо 2 оазиса і ставимо їх з однієї сторони палки та ще 2 – з другої.
Серединку в оазисах вирізаємо ножем канцелярським, притуляємо до палки і фіксуємо їх анкором. Стрічка клейка, не бійтеся, нічого не відпаде. Це перший ярус.
Для другого ярусу беремо 1 кирпичик оазису і всередину нього вставляємо 2 шпажка з різних кінців. Шпажки вводимо не повністю, а до половини. Беремо тепер цей кирпичик і ставимо його (попередньо вирізавши серединку) зверху над 1 оазисом, що вже зафіксований анкором. Теж саме робимо із остальними 3 кирпичиками.
Як бачимо, за допомогою шпажків верхні шари 4 оазисів зафіксовані із нижніми 4-ма. Але для надійності їх потрібно теж зв”язати анкором.
Цю ж дію повторюємо для третього ярусу.

Фіксуємо оазис

Пасхальне яйце із квітів

5. Провірте іще раз чи все міцно тримається, нічого не відпадає, щоб потім не хвилюватися, що десь може щось відлетіти.

6. За допомогою канцелярського ножа акуратно надаємо форму яйця нашій конструкції.
Обрізаємо оазис по бокам і зверху. Ріжеться все дуже легко, як пластилін.

Підготовка оазису

7. Беремо листочок аспідістри і згинаємо його навпіл (не переламуємо!), верхівку підгинаємо під низ, скріпляємо степлером. Тепер вставляємо знизу в оазис. Так розміщуємо всі листочки по кругу. Наша композиція буде виглядати так, ніби знаходиться на траві. Коли закінчили із аспідістрою, переходимо до гвоздик.
Пасхальна композиція

8. Намічаємо контури яйця: в оазис зверху і по бокам вставляємо гвоздики. Всі квіти повинні знаходитися на одній висоті. Далі заповнюємо весь простір по оазису. Квіти розташовуємо так, щоб між ними не проглядала основа оазису.

Пасхальне яйце

А ось власне і готова композиція.

Все дуже надзвичайно легко, чи не так?

Мітки: