Де купити кіот простий для ікони дешево?

Категорія: Статті

Кіоти бувають різні і на їх ціну впливають багато факторів, тому якщо Ви задумалися над на тим, де купити кіот простий для ікони дешево, то ми як майстерня ikonostas.in.ua, яка вже не 1 рік працює з кіотами, рекомендуємо при покупці звернути уваги на наступні фактори, адже саме вони і будуть вирішувати, у скільки Вам обійдеться спеціальна рамка для ікони:

  • Тип відкриття

Кіоти бувають глухими і відкривними.

Всі ікони поміщаються і дістаються в кіоті ззаду, наявність передньої дверки полегшує доступ до ікони, коли потрібно протерти скло від пилу. Глухі кіоти коштують, в середньому, на 150 грн дешевше, так як їх легше робити і до них не потрібно кріпити спеціальну фурнітуру. Тому, якщо Ви знаєте, що діставати ікону будете дуже рідко, то можна сміливо зупинитися на не відкриваючому варіанті.

Кіот глухий

Кіот глухий

Кіот відкривний

Кіот відкривний

  • Форма кіота

За формою кіоти бувають фігурні і прямі. Останні коштують дешевше, десь на 100-150 грн, залежно від розміру Вашої ікони

Фігурний кіот

Фігурний кіот

Прямий кіот

Прямий кіот

  • Позолота внутрішньої рамки

Якщо кіот простий, без позолоченої внутрішньої рамоки, то він буде дешевше, ніж аналогічний варіант з позолотою.

Чому позолота така дорога? Тому що сам багет всередині може золотиться різними матеріалами:

  1. Сусальним золотом. Це найдорожчий тип золочення, оскільки позолота наноситься тоненькими листочками золота і не кожен майстер вміє золотити так, щоб робота в кінці була акуратною, так як вона дуже кропітка.

Листочки настільки тонкі, що навіть від Вашого подиху вони можуть відлітати, рватися, скукожуватися. Тепер цей комочок не розрівняєш, доведеться його викинути. Саме сусальне золото дуже дороге, плюс для проведення позолотних робіт, потрібно купити не менш дорогі матеріали до нього. Але, зате тут в ньому є великий плюс – сусальне золото довговічний матеріал, він не знебарвлюється, не лупиться як звичайна фарба, не боїться перепадів температури.

2. Поталью.

Це спеціальний матеріал, не із золота, але виглядає, як справжнє золото. Відрізнити поталь від сусалкі можуть тільки ті, хто з ним довго і багато працює. Варто в 3-4 рази дешевше, ніж сусальне золото, не така довговічне, але на кілька десятиліть його вистачить.
3. Фарбою.

Фарби бувають різними. Дорогі і якісні фарби стоять як поталь. Саме такими ми і користуємося. Вони, на відміну від акрилових, довговічніші і стійкіші до зовнішніх умов, єдине що, так як поталь і сусальне золото, вони не виблискують як справжнє жовте золото.

  • Подвійні кіоти

Якщо кіот робиться з рамкою всередині з дерева, то такі кіоти називаються подвійними. Вони роблять образ більш глибоким. І коштують вони дорожче, ніж одинарні рамки, оскільки на їх виготовлення потрібно майже вдвічі більше дерева, ніж на одинарні.

Одинарний кіот

Одинарний кіот

Подвійний кіот

Подвійний кіот

  • Матеріал

Кіоти дерев’яні з багетом всередині з дерева коштують дорожче, ніж кіоти з пластиковими рамками.

Повністю дерев’яні кіоти підходять для всіх видів ікон (писаних, вишитих ікон шовковими нитками, бісером), а з пластиковим багетом підходять тільки для бісерних та друкованих ікон. Чим може обернутися Вам економія пластиком для писаною ікони, дивіться у нашому відео-огляді:

 

Тому, якщо Вам потрібно купити кіот простий для ікони дешево, то у нас для Вас є:

  • кіоти глухі, прямі, одинарні.

Робимо під ікони будь-якого розміру. Цей варіант Вам обійдеться набагато дешевше, ніж інші. Вони більш строгі і в них немає нічого зайвого. Колір на вибір: темно-коричневий, коричневий з червоним відтінком, середньо-коричневий, світло-коричневий.

Кіот арт. 07 темно-коричневого кольору

Кіот арт. 07

Кіот арт. 06, колір коричневий з червоним відтінком

Кіот арт. 06

Кіот арт. 05, колір середньо-коричневий

Кіот арт. 05

Кіот арт. 03, колір світло-коричневий

Кіот арт. 03

  • можемо виготовити кіот за Вашим зразком, фото надсилайте нам на пошту: info@ikonostas.in.ua

Телефонуйте!

  • +38 (095) 437-90-36 (МЕС)
  • +38 (098) 623-12-84 (КиївСтар)

Мітки: